76 74 51 000
Facebook YouTube
Fitness Piekary
MENU
Fitness Piekary

ROWEROWE POŻEGNANIE LATA 2017

Tak tak, wiemy, że wakacje wciąż trwają, a Wy odpoczywacie w najlepsze. Część wygrzewa się na bałtyckiej plaży pilnując swojego parawanu, część zapewne rozpycha się łokciami by z gracją dotrzeć na Śnieżkę. Jednak już teraz warto pomyśleć o planach na pierwszy weekend nieubłaganie zbliżającego się września. Nie lękajcie się, mamy dla Was wspaniałą propozycję! Kontynuując zrodzoną dwa lata temu dobrą, świecką tradycję zapraszamy na III Rowerowe Pożegnanie Lata.

Naszym celem będzie Bagienko w Raszówce. Niech nie zmyli Was nazwa – będzie bardzo czysto i schludnie, wśród zieleni, szumu drzew i słońca odbijającego się od małego jeziora pełnego ryb.

Trasa liczy około 20 kilometrów w jedną stronę i jest łatwa jak ostatni etap Tour de France. Jeśli nawet nie pojawiłeś się na treningu przez całe wakacje, to na pewno sobie poradzisz. Dla najsłabszych przygotowaliśmy motywacyjnego pitbulla – mordercę, który będzie zamykał nasz peleton.
Na miejscu tradycyjnie jadło, napitek i piękne, skąpo ubrane Klubowiczki siedzące na pomoście.

Czas znaleźć klucze od piwnicy, zdmuchnąć kurz z siodła i napompować koła. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i sąsiada spod ósemki. Startujemy 2 września (sobota) o 10:00.

Więcej szczegółów możecie znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/134849643788267