76 74 51 000
Facebook YouTube
Fitness Piekary
MENU
Fitness Piekary

treningi personalne

Czym jest trening personalny i na czym polega?

Trening personalny to trening, podczas którego jeden z naszych trenerów – Daria lub Tomasz – pracuje z Klientem sam na sam, by mógł on w jak najkrótszym czasie osiągnąć zamierzone cele.

Trening personalny opiera się na zasadzie dostosowania ćwiczeń do potrzeb oraz możliwości Klienta. Po przeprowadzeniu ankiety mającej na celu zebranie informacji o stanie zdrowia, nawykach i budowie ciała, trener oraz Klient przystępują do realizowania planu treningowego. Jest on ukierunkowany na konkretne cele – wzmocnienie mięśni, korekcję postawy, spadek wagi, zwiększenie masy mięśniowej czy inne.

Dla kogo trening personalny będzie najlepszym rozwiązaniem?

– dla osób, którym zależy na szybkim osiągnieciu celu

– dla początkujących, którzy czują się zagubieni, nie mają wiedzy ani pomysłu na trening, nie potrafią korzystać ze sprzętów

– dla zaawansowanych, trenujących od dłuższego czasu, ale narzekających na brak efektów

– dla osób potrzebujących konkretnych ćwiczeń prozdrowotnych, są w trakcie rehabilitacji, po urazach, operacjach

– dla wszystkich, którzy mają problem z motywacją

Co daje współpraca z trenerem personalnym?

– indywidualnie dopasowane ćwiczenia, przygotowane specjalnie dla Ciebie. Nasi trenerzy biorą pod uwagę Twój styl życia, przebyte choroby, dyspozycyjność czasową.

– porady żywieniowe, które z pewnością pomogą i przyspieszą osiąganie celów.

– nasi trenerzy są dostępni dla Ciebie również poza treningami. Możesz zadzwonić lub napisać, kiedy pojawią się różne wątpliwości.

– wiedza i doświadczenie są bezcenne. Nasi trenerzy przez wiele lat zdobywali wiedzę, wciąż się szkolą i szukają nowych rozwiązań, by jak najlepiej zadbać o swoich klientów.

– nasi trenerzy nie pozwolą Ci odpuścić nawet kiedy masz gorszy dzień i pojawią się chwile słabości i zwątpienia. Zawsze Cię wysłuchają, zrozumieją i pomogą przełamać własne słabości.

JEŚLI CHCESZ SKORZYSTAĆ Z OFERTY SKONTAKTUJ SIĘ Z RECEPCJĄ KLUBU.

KOSZT TRENINGU PERSONALNEGO WYNOSI 100 ZŁOTYCH. ZAPRASZAMY!

PFR