76 74 51 000
Facebook YouTube
Fitness Piekary
MENU
Fitness Piekary

Kamil

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia. W trakcie studiów uzyskał specjalizacje instruktorskie z odnowy biologicznej, kulturystyki oraz podnoszenia ciężarów niepełnosprawnych. Tematykę swojej pracy magisterskiej oparł na współpracy z reprezentacją Polski w tej konkurencji. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu ośrodkach rehabilitacyjnych we Wrocławiu, a także m.in. w Konstancinie.

Od zawsze bardzo ważny był dla niego sport, aktywność ruchowa oraz zdrowy tryb życia, dlatego postanowił swoją ścieżkę zawodową skierować w stronę branży fitness. Pracując w Klubach Fitness we Wrocławiu nabywał doświadczenia, poznawał rynek oraz potrzeby Klientów. Po kilku latach postanowił wrócić do swojego rodzinnego miasta by tam – spełniając swoje największe marzenie – stworzyć Klub Fitness, który na pierwszym miejscu stawia jakość oferowanych usług. Pragnąc jak najlepiej przygotować się do stawienia czoła temu wyzwaniu, poszerzył wiedzę z dziedziny ekonomii oraz biznesu uzyskując dodatkowo dyplom na kierunku zarządzanie firmą na Uniwersytecie Ekonomicznym.

W młodości był zawodnikiem Miedzi Legnica, a także występował w ekstraklasie futsalu. Obecnie jego największą pasją jest triathlon. Wierzy, że w trakcie ćwiczeń fizycznych kształtuje się nie tylko sylwetka, ale także charakter.

https://www.instagram.com/kamil.jacewicz/