76 74 51 000
Facebook YouTube
Fitness Piekary
MENU
Fitness Piekary

Daria

Od siedmiu lat jako dyplomowany instruktor ćwiczeń siłowych oraz trener personalny pracuje z Klientami nad osiągnięciem wymarzonej przez nich sylwetki. Jest wymagająca i konsekwentna; potrafi zmobilizować do ciężkiej pracy, której rezultatem są zgubione kilogramy i centymetry. Przez Klientów ceniona za ogromną wiedzę, różnorodność oraz efektywność prowadzonych treningów.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, sport w jej życiu odgrywał i odgrywa bardzo ważną rolę. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Instruktor fitness ze specjalizacją ćwiczeń siłowych, instruktor pływania, licencjonowany płetwonurek oraz manager sportu (piłka nożna). Odbyła liczne szkolenia z zakresu odnowy biologicznej i zdrowego trybu życia.

Temu co robi poświęca się z wielką pasją i zaangażowaniem, dlatego od swoich podopiecznych wymaga realizacji programu z możliwie maksymalną intensywnością, co gwarantuje oczekiwane rezultaty i 100% satysfakcję z odbytego treningu.

Jest zwolenniczką wszechstronnego treningu ciała, którego celem jest poprawa sprawności i funkcjonowania organizmu oraz precyzyjne ukształtowanie i wymodelowanie sylwetki. Pracuje zarówno z kobietami jak i mężczyznami. Kontakt z wieloma dyscyplinami sportu, regularnie zdobywana wiedza teoretyczna jak i praktyczna, pozwalają jej na stworzenie szerokiego wachlarza atrakcyjnych, a zarazem efektywnych programów treningowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych trendów światowych w dziedzinie fitness & wellness.

Jest osobą energiczną, konsekwentną z dozą poczucia humoru.